Aktuality

LETNÍ PROVOZ

LETNÍ PROVOZ

Letní provoz bude letos jako každý rok plynout naprosto beze změn v provozní době, tudíž denně od 7:00 do 16:30. Jedinou vyjímkou je sanitární týden (viz následující aktualita).

Na období velkých letních prázdnin připravujeme další putování. Letos bude trošku volnější a bude připraveno pouze pro naše SMOLÍČKY.

Věříme, že i tak si děti putování užijí a prožijeme společně hodně zábavy.

BAREVNÝ TÝDEN

BAREVNÝ TÝDEN

LETOS NÁS OPĚT ČEKÁ BAREVNÝ TÝDEN!

Nebudeme ho mít k oslavě Dne Země, jako tomu bylo loni, ale vybereme některý prázdninový týden, kdy se na nás nebude usmívat počasí, abychom tak dětem trochu zpříjemnili čas strávený ve školce.

Opět budeme denně bodovat počet kusů oděvu v určité barvě. Každý den bude vyhlášen minivítěz dané barvičky a na konci týdne pak Smolíček s nejvyšším počtem bodů získá odměnu.

 

Datum bude upřesněno, ale již teď se můžete pomalu připravovat:

pondělí - modrá a fialová

úterý - hnědá a oranžová

středa - žlutá a černá

čtvrtek - bílá a růžová

pátek - zelená a červená

 

POZN.: Za každý stejný pár (ponožek/ sponek/ gumiček) získá dítě 1 bod. V případě, že však bude mít kadou ponožku jinou (v odpovídající barvě), budou mu přidělěny body dva.

SMOLÍČKOVO BARBECUE

SMOLÍČKOVO BARBECUE

Koncem měsíce srpna 2017 nás čeká již tradiční grilování na hřišti školky. Letos se na Vás těšíme ve čtvrtek 24. 8. 2017. Zváni jsou všichni rodiče, přátelé SMOLÍČKA, naše stávající i bývalé dětičky, jejich kamarádi a sourozenci.

Těšíme se na Vás!!!

SANITÁRNÍ TÝDEN

SANITÁRNÍ TÝDEN

Poslední srpnový týden nás čekají povinné sanitární aktivity, proto bude naše školička pro děti i veřejnost uzavřena. Letos se tento úklid připadá na dny 28.8. - 1. 9. 2017 (pondělí - pátek).

V případě nutnosti se na nás obraťte na telefonní číslo nebo mailovou adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v nově upraveném prostředí. :)

SMOLÍČKOVY NAROZENINY a BESÍDKA KE DNI MATEK

SMOLÍČKOVY NAROZENINY a BESÍDKA KE DNI MATEK

Neskutečné! Náš SMOLÍČEK letos 2. května oslavil již 5. narozeniny. Při této příležitosti se odehrálo přátelské posezení s našimi dětmi, rodiči a personálem.

V rámci tohoto odpoledne proběhlo také malé vystoupení dětí pro maminky ke Dni matek. Minidivadálko "GUESS,  HOW MUCH I  LOVE YOU..." společně s pícničkou "SKIDAMARINK" a výrobkem z naší dětské dílničky sklidilo velký úspěch. A nejen maminky, ale i jiní příbuzní a paní učitelky byly velmi dojaté.

Divadélko

Divadélko

Letošním rokem nás opět provázela představení, které v kině Koruna pro školčátka organizuje Agentura JL. Celkem dětin na střídačku shlédly 4 představení. Aby nebyl nikdo ochuzen, měli jsme také dvě představení Divadélka Květinka přímo ve školce. Touto cestou bychom rády poděkovaly Ondráškové mamince, která dětem věnovala první představení. Druhé divedélko potom dostaly dětičky od nás ke SMOLÍČKOVÝM pátým narozeninám.

Díky paní Knápkové jsme tak poznaly dvě okouzlující dámy, které našim dětem jistě ještě mnohokrát krásně zahrají.

Už teď se nemůžeme dočkat! 

NOVÝ CENÍK

NOVÝ CENÍK

Od dubna 2016 platí nový ceník.

Školkovné bylo sníženo na 240,- Kč na den a 2.000,- Kč za měsíc.

V případě půldenní docházky zůstává sazba stejná.

Cena za stravné se nemění.

This demo requires Flash Player.