Připravujeme pro Vás

Připravujeme pro Vás

POMÁHEJME SPOLU

Hledáme SPONZORY!!!
Přijímáme jak peněžité tak i věcné dary, které případně rozdáme dětem nebo rodičům v rámci tomboly na některé z našich připravovaných veřejných akcích a rádi bychom se také zapojili do CHARITATIVNÍ AKCE s názvem "Naděje onkoláčkům".

Věcné dary mohou být také ve formě voucheru či slevového poukazu na Vaše služby (kadeřnické, masáže, kosmetika, solárium, degustační menu, mytí nebo jarní servis auta, nocleh, vířiva vana, vstup do fitness studia ci solné jeskyně), dárkoveho poukazu v libovolné hodnotě či vhodného zboží. Nosit k nám můžete také nepoužité věci z různých sběratelských akcí obchodních řetězců, které máte doma navíc.

Seznam sponzorů, jejich darů a logo bude pak umístěno na našich stránkách, FACEBOOKu a v případě větší částky lze domluvit také uvedení sponzora na letáčcích k vybrané akci.

Dary, které vybereme ve spolupráci s "Nadějí onkoláčkům" pro naši charitativní činnost, pak budou věnovány jménem SMOLÍČKŮ a jejich přátel. Neváhejte přinést jakokoli malou částku, jak říká jedna z organizátorek projektu: "Nečekáme od lidí miliony, naopak, přesvědčili jsme se, že když spojí milion lidí své ruce a dají každý jen málo, ve výsledku je to mnohem více než milion, je to totiž milion lidí, kteří dali sílu, lásku a hlavně podporu rodinám nemocných dětí."

 Více informací naleznete na FB stránce:
https://www.facebook.com/groups/349267821919530/

 

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Na období velkých letních prázdnin připravujeme velkou akci s názvem "Putování se SMOLÍČKEM". Po tuto dobu bude školka otevřena všem dětem, které rodiče včas přihlásí (takže přijít mohou i děti, které naši školku běžně nenavštěvují). Program jsme rozdělili na šest týdenních bloků. V každém z nich se děti budou moci těšit na hraní, tvoření, výlet a karneval...to vše proběhne v duchu jednotlivých Smolíčkových putování. Více informací upřesníme v nejbližsí době.

Zároveň bychom touto cestou rádi oslovili sponzory, kteří by se chtěli na této akci spolupodílet. Přijímáme jak peněžité tak i věcné dary, které případně rozdáme dětem nebo rodičům v rámci tomboly na některé z našich připravovaných veřejných akcích. Seznam sponzorů, jejich darů a logo bude pak umístěno na našich stránkách, FACEBOOKu a v případě větší částky lze domluvit také uvedení sponzora na letáčcích k této akci. 

 

 

SPOLUPRÁCE RODIČŮ A ŠKOLKY

 Uvědomujeme si, že je potřeba všestranně rozvíjet nejen dětičky, ale i vztahy mezi nimi a jejich rodiči. Proto bychom pro Vás na každý všední den rádi připravili zajímavý program.

Na mysli máme různé zájmové kroužky a diskuze. Nápadů máme mnoho, přesto bychom byli rádi, kdybyste se na nás obraceli také s Vašimi návrhy, protože na prvním místě je pro nás Vaše spokojenost. S radostí se Vám pokusíme vyjít vstříc jak jen to bude možné. 

Do budoucna bychom také rádi do programu zařadili různé zábavné víkendové aktivity pro děti i rodiče. Jsme otevřeni jakýmkoli nápadům a rádi vyhovíme potřebám a touhám Vás i Vašich dětí, proto nám neváhejte zasílat své návrhy, např. prostřednictvím formuláře v odkazu "Kontakty").

This demo requires Flash Player.