Náš tým

"Na začátku stála touha...touha dát synovi ten nejlepší start do života. Z této touhy se vyklubal sen...sen dopřát to stejné i mnoha dalším dětem. Dnes se tento sen stává skutečností... skutečností, která se jmenuje Jazyková školka SMOLÍČEK!"

Martina Kolmašová, jednatelka

Martina Kolmašová, jednatelka

Milí rodiče, přátelé, zájemci o naši školku, příznivci SMOLÍČKA,

protože tohle všechno vzniklo na můj popud, bylo by asi dobré, napsat o sobě pár slov.

Na začátku bylo přání dát synovi ten nejlepší start do života, který jsme s manželem viděli v dostatečné jazykové přípravě již od dětství. Mnoho školek dnes nabízí alespoň jednou týdně výuku některého z jazyků. My mu však chtěli dát „něco víc“, proto jsme hledali školku, kde by přicházel do kontaktu s jazykem každý den. Z přání dát syna do takové školky se stala touha poskytnout tento komfort i jiným dětem…

A tak se zrodil sen, sen otevřít vlastní školku, kde bychom nejen našemu synovi, ale i mnoha dalším dětem, umožnili osvojit si angličtinu v době, kdy je pro ně učení nejjednodušší a naprosto přirozené. Uplynulo několik málo měsíců plných tvrdé práce a sen se stal skutečností.

Mým úkolem bude v této tvrdé práci pokračovat a vést k ní i zbytek našeho týmu. Sama budu zajišťovat chod školky po stránce provozní a budu se snažit ji co nejvíce zdokonalovat a dotvářet ji nejen ke spokojenosti Vaší, ale zejména našich dětiček. Proto také ocením Vaše připomínky a považuji za naprostou samozřejmost vyjít Vám vstříc, co nejvíce to bude možné.

Přeji si, aby Vašim dětem v MINIŠKOLCE SMOLÍČEK nic nechybělo. Za sebe i celý náš tým Vám mohu slíbit, že my proto uděláme maximum.

Doufám, že brzy sami poznáte a oceníte, že Vašim dětem dáváme „něco víc“. A pevně věřím, že nám za to budou jednou naše děti vděčné.

 

Těším se na Vás. Martina Kolmašová

 

 

MOTTO:

„Děti jsou křídla lidstva.“

Arabské přísloví


Bc. Zuzana Hošková, chůva

Bc. Zuzana Hošková, chůva

Absolventka Pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Studium ruského a anglického jazyka.

Studiu anglického jazyka se aktivně věnuje od základní školy, kromě Základní státní jazykové zkoušky složila z anglického jazyka i maturitní zkoušku. Absolvovala také jazykové kurzy ve Velké Británii. Díky častým pobytům v zahraničí, dlouhodobějšího charakteru, ovládá plynně také hovorovou angličtinu. Zdokonalování se v jazyce se věnuje i nadále.

Ke zlepšování své profesní kvalifikace se staví velmi aktivně. o čemž svědčí nejen úspěšné dokončení certifikátu pro chůvy.

K dětem, jejich výchově a vzdělávání má obecně velmi pozitivní vztah a ty nejlepší předpoklady.

MOTTO:

"Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale jiný svět."

Jan Vrba

Ida Nešporová, chůva

Ida Nešporová, chůva

Letitá praxe v hlídání dětí různých věkových skupin a pozitivní vztah k dětem ji přivedly až k nám do naší školky, kde zprvu začínala jako teta na hlídání.

Její zkušenosti s dětmi se již záhy velmi osvědčily a začala k nám docházet pravidelně. Vzhledem k její touze po dalším vzdělávání a profesním růstu se současně účastnila (a i nadále účastní) různých akreditovaných kurzů, aby si tak doplnila svou kvalifikaci. Úspěšně složila napříkad prosesní zkoušku pro certifikované chůvy. Díky svému zapálení pro věc se tak brzy stala plnohodnotnou členkou našeho týmu a dnes je jednou z vedoucích osobností.

 

 

MOTTO:

„Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe.“

Neznámý autor

Dipl. Ing. Jan Proksa, architekt

Architekturu studoval na ČVUT v Praze (Bc.), posléze v rámci výměnného programu Socrates/Erasmus na University of Technology v Helsinkách. Své studium zakončil magisterským programem na TU Wien. V současné době působí ve Vídni a podílí se na urbanistickém projektu revitalizace Wien Mitte/Landstrasse (stanice metra, nádraží, obchodní centrum)

This demo requires Flash Player.